Bafet co mylisz na temat likwidacji działu sprzedaży bo jeśli sprzedaż enterprise jest za droga i się przeliczyli to będzie problem, Czy firma rezygnuje z działu sprzedaży dlatego, że znalazła lepszy model, czy dlatego, że stary model przestał działać? po znalezionych opiniach to chcą raczej zautomatyzować system sprzedaży widząc te same efekty a dział utrzymać to duże koszty, widać że obecnie chcą podnieść marże i zwiększyć zysk netto lecz jeśli klienci nadal będą odchodzić to wszystko co robią będzie traktowane jako tratwa ratunkowa żeby utrzymać się na powierzchni,niby sam prezes napisał że Wierzymy, że przyszłość należy do proaktywnej obsługi klienta: takiej, która nie tylko rozwiązuje problemy, ale także generuje przychody, buduje relacje i napędza rozwój., uważam że stać ich na częściową poprawę lecz żeby ich biznes zaczął z powrotem wracać do wzrostów to jest duża niepewność bo przestawiają się na inny rodzaj firmy, ciekawe bo szykuje się webinar po kpi bardzo ważny.