Dnia 2020-01-10 o godz. 16:30 ~Wander napisał(a):
> Dr wg mnie fix ludzi odstrasza.
Na pewno. Całkowita zgoda.
Tak samo jak niski FF. I te obawy, o których pisał np. Lawyer, rozumiem.
Ale jednak sytuację mamy inną, niż w przypadku pozostałych spółek z fiksów. Zadna inna nie ma spółki matki notowanej na giełdzie w USA, która np. dziś po godzinie notowań ma 160 tys akcji w obrocie wartych prawie 1 mln złotych :-)
Gdzie jest taka spółka na naszym NC?
Nie mogę uwierzyc, że gdyby np. Tesla albo IBM miały w Polsce spółki córki na NC notowane na 2 fiksach i tez miały taki minimalny FF, to ludzie machnęliby ręką na okazję do zarobienia pieniędzy. :-)
A tu mamy dużo lepszą sytuację, bo to my - Milestone Medical - mamy w garści urządzenie, które w świecie medycznym traktowane jest jako rewolucja i my to wprowadzamy na rynek.
I dzięki nam spółka matka odnotowała w ub. roku obroty takie jak przez 15 poprzednich lat. A u nas - poza naszą garstką - nikt się tym nie interesuje.
Prawdę mówiąc - dziwię się tez dziennikarzom. Bankiera, Parkietu, Pulsu Biznesu. Już w takiej sytuacji, jak mieliśmy parę dni temu, po ataku Iranu na bazy amerykańskie trudno byłoby wymyslić ciekawszy temat gospodarczo-giełdowy niż nasz Milestone Medical - spółka amerykańska, notowana w Polsce, która właśnie paręnaście dni wcześniej podpisała kontrakt na dostawy do amerykańskich szpitali wojskowych. A u nas w mediach cisza.
Ale ja wciąż jestem pewien, że co się odwlecze, to nie uciecze i że my te zaniedbania wszystkie odrobimy. Po prostu - nawet gdyby jeszcze przez miesiąc nikt się naszym Milestone nie zainteresował, to za miesiąc kurs spółki matki będzie już tak wysoko, że w końcu na akcje naszego Milestone rzucą się wszyscy.
I nikomu wtedy nie będzie przeszkadzał niski FF, dwa fiksy, amerykańska spółka z angielskimi komunikatami etc :-)