fryk, jesteś chamem.
Wiesz kto to cham jest ? to ty mój frajerze.
Każdy kto nie jest frajerem, pomyślałby tak.
Skoro dwa razy chodzik księżycowy miał racje, to może i będzie miał racje po raz trzeci.
Ale nie fryk. Bo co taki fryk może ?
Tyle tego, że wyrzuci z siebie swoją podłość.
ck
no więc co to za formacja ?