słuchajcie tam gdzie jest rządowy garnuszek nie ma co oczekiwać świetnych wyników wszystkie wyższe stanowiska są obsadzane politycznie wiec nie wiedza i umiejętności się tu liczą dlatego ta spółka jest tak wyceniana jak jest jak nic będą dalsze spadki zresztą jest tu duży popis dla spekulacji jak piszecie ale spokojnie można to porównać do Bumaru i czołgu pod tytułem koncept 1 ;) więc jak spadnie na te 7 i będzie podbitka na 9 to sprzedawać i tyle