Nie muszą szukać, jestem tutaj.
Powiedz im wszystkim modrotymoja.
Wracajmy do BOSIA
Analiza techniczna, taka zwykła klasyczna podstawowa, myślę, że każdy z was powinien coś na ten temat wiedzieć.
Tu jak widać, w myśl tej analizy mamy do czynienia z tworzeniem się przepięknym pewnej formacji.
Moje pytanie brzmi:
Co to za formacja ?
pozdrawiam
Fryderyk