No to teraz już wiecie, dlaczego moje zaangażowanie w te akcje jest nadal tak niewielkie.
Zakładałem, że będzie spadek do 7 zeta i jak widać, chcąc nie chcąc tak się stanie. Dzisiaj 5 tysięcy po PKC zrobiło swoje.
Ciekawe, że najpierw pojawiło się zlecenie kupna 10 tysięcy po PKC, które wywindowałoby kurs Bosia znacznie powyżej 9 zeta.
Zostało jednak wycofane.
Wybicie wsparcia otwiera drogę do dalszego spadku, moim zdaniem będzie to poziom co najmniej 7 zeta i tym samym moja trzecia prognoza dotycząca BOS zostanie zrealizowana.
Oczywiście, to nie znaczy, że kurs nie zejdzie niżej. W zasadzie nie ma się co dziwić, przecież mamy bessę jak się patrzy.
Z giełdy wycofało się na dobre ponad 30% inwestorów.
ck