Po co miałbym pisać maila ? Licząc że mi odpisze merytorycznie o planach i realizowanych projektach ? Co do rynkowego szaraczka - nie zliczę ile razy zadawałem na tym forum pytanie na czym PHR miałby zarabiać i jakoś nie doczekałem się odpowiedzi. To jak to jest, każdy wie tylko nikt nie chce podzielić się wiedzą ? :)