Dnia 2026-05-05 o godz. 13:15 ~Hehe napisał(a):
> Brak popytu poniżej 2 zł spowodował konieczność "wyprodukowania" ESPI, sugerującego że warto kupić papier. Jak widać nie przyniosło to żadnego efektu. Kombinujcie dalej :)
Ja już nie kombinuję. Sprzedaję jak leci. Ludzie, tu nawet 1 zł to jest kosmos, a opłaca się opchnąć nawet za 20 groszy.
Jezu, jaki ja głupi byłem, że ten Polholroz kupowałem. Trzeba było posłuchać trochę inteligentniejszych kolegów.
Tu ściema za ściemą, wszystkie umowy tylko po to, żeby upchnąć papier. Prezesi mają co prawda akcje nienotowane, ale na pewno dbają, żeby poprzedni akcjonariusze mogli z tego szajsu wyjść.
Jak ktoś jeszcze ma jakieś akcje - dobrze radzę - spróbować to opchnąć po ile się da.
Będzie tylko niżej.
A nie ja to mówię, tylko RYNEK. A rynek ZAWSZE ma rację.
No i kolega Hehe,