Dnia 2026-06-25 o godz. 21:04 ~Hehe napisał(a):
> Ktoś jak widać próbuje rozruszać handel, bo ten ostatnio zamarł, co zresztą nie dziwi skoro na spółce nic się nie dzieje. Takie rzeczy robi się głównie w celu dystrybucji więc nie napalajcie się zbyt wcześniej :)
Słuszna uwaga. Nic się przecież nie wydarzyło, żadnego Espi. Co to za wzrosty, bez powodu?
A skoro nawet taki stary wyga jak ty, ciągle pyta: " na czym ten PHR ma zarabiać?" to jaką wiedzę na temat spółki ma przeciętny rynkowy szaraczek?
Potrafi sobie odpowiedzieć na podstawowe pytanie: " Czym będzie się zajmował PHR za rok? Dwa- trzy lata?" "I ile może zarobić na tym, czym będzie się zajmował?"
A propos - pytałeś mnie o to, a że ja mało kumaty i niegramotny to odesłałem cię do prezesa Dąbrowskiego. Wysłaleś maila?