Nigdzie nie napisałem że 1 zł to kosmos ani nie namawiałem nikogo do "opychania" akcji, bo tu każdy decyduje sam za siebie. Jedynie rzetelnie opisuje sytuację. Nie wiem również co mają w głowach prezesi. Faktom dotyczącym kursu i tego że od dłuższego czasu go przewiduje natomiast nie zaprzeczysz.