Ehh ten niedobry rynek, brał papier po 4 zł a teraz niechce po 2. Nie jestem wrózbitą ani prorokiem ale niejeden balon-wydmuszka już tak kończył. Dlatego to o czym piszę tutaj od wielu miesięcy się sprawdza, bo to przewidywalny do bólu scenariusz. Zaraz napiszesz swój standardowy tekst o nazwiskach umowach itd. To już nie działa. Podrygi trupa jeszcze pewnie będą ale kierunek jest jeden.