Bardzo możliwe że takowe będzie. Opublikują jakieś ogólnikowe ESPI, na forum zapanuje euforia, obroty się zwiększą i podskoczy z 1.5 na 2 albo nawet 2.5 zł. Potem obroty spadną, kurs będzie się osuwał bo nie będzie konkretów. Aa wróć, czy tutaj już raz tak nie było tylko na wyższych poziomach ?