to powiedz co dzis dobrałes, vistal mozna bylo dobrac w okolicy 2,03 spokojnie, byla korekta ale mostostale ładnie rosną, ja dobrałem dzis troche gcn bo według mnie jest tani, z moim kapitałem słabo by na vistal otwierac pozycje, mostostale też dobry konsek ale troche za późno chyba by w to wchodzic, pozdrawiam..