Nie masz żadnej??????
F..k!!!
To jednak Cię do końca jeszcze nie poznałem))))
Ale jesteś niekonsekwentny,bo pisaleś i chwaliłeś np Vistal,i gdybyś robił to co mówisz,spoko,mógłbyś poprawić wynik.
Tak czy owak, lubię szczerość,na tyle na ile Cię stać.
Pozdrawiam )))))
Odrobina śmiechu nie zaszkodzi