Groclin utracił majątek ale krach mu nie grozi, gorzej z Vistalem czy innymi spółkami co rosną jak szalone - one mają w niektórych przypadkach olbrzymie długi. Na grocu też kiedyś zaświeci słońce, może w maju może później ta spółka też odbije. Dziwne kto tu nadal tak sypie tysiącami po tak mizernym kursie ?