powiem prawdę obie spółki obserwowałem i VISTAL i MSW ale akcji tych spółek niestety nie mam, piszę niestety bo żaluje że nie kupiłem ich jak miałem wolne środki, vistal próbowałem ale kurs mi odjechał a z mostostali miałem tylko zabrze i też zrobiłem duży błąd oddając je po 41 gr z blisko 100% zarobkiem. Wydaje mi sie że wszystkie trzy mimo dużych wzrostów pójdą jeszcze mocno do góry - według mnie najwyzej pójdzie vistal ale może mieć korektę... ja niestety ostatnio mocno wszedłem w mdg i elbudowę i nie potrzebnie zamrażając kapitał. Według moich myśli tak zabrze, warszawa jak i nawet mały płock są bardzo tanie i mozna na nich zarobic, ja niestety jestem cienkim golcem z kapitałem. pozdrawiam