VTL czy MSW?Mnie by nie zdziwiło,gdyby z tych dwóch najlepiej wyszedł... groclin.
I na Vistalu i MSW coś czuję,że zamknie niżej niż otwarło.
Na Vistalu większa presja ma korektę.
A co do Mostka,na wycenę warto zajrzeć za tydzień,nie powinno być powodu do niezadowolenia )))