"....Osobiście tracę cierpliwość...."
No,i właśnie na tym to polega, żebyś stracił )))
Tak kapitał płynie od niecierpliwych do cierpliwych.
I niech wszystko stracę, jeśli bym skłamał.
Ją osobiście jestem znużony spokojnym i stabilnym wzrostem,tym razem na Votum :)
Komuś nie podoba,droga wolna.
Tylko nie przyłazić potem z hejtem,bo się wlazło na minę gdzie indziej,i trzeba wyładować frustrację. A to właśnie tu widać.
Ja mata.