Jakoś nie krytykujesz obleśnych naganiaczy na spadki na tym forum,ale uparłeś się na naganiaczach na wzrosty,bo co,widzieli wzrosty (rakiety i kosmosy)???
Albo nie jarzysz o co tu chodzi,albo udajesz.
Tak,słowo ma siłę, przekaż to
zwłaszcza stolcowym dziadkom...od opluwania.
Ale twoim zadaniem jest samodzielnie myśleć i podejmować decyzje.
I nigdy,powtarzam,NIGDY,nie kieruj się opiniami innych.
Choćby to ci mówił sam Anioł Stróż)))
A teraz do golca,tylko nie będę pisał na stolcowym wątku.
Golec,wykaż się,nie pisz po fakcie.
Kto zamknie jutro wyżej,vistal czy MSW?
Wiem,że siedzisz na obydwóch ))))
A teraz proszę się zrelaksować....