Wykażcie odrobinę sprytu,nie ładujcie wszystkiego do jednego wora.
Ja tak robię,i nie żałuję,choć mniej zarobisz,mniejsze ryzyko?
Ryzyko jest zawsze, nieważne jakby ktoś nie planował.
A teraz do rzeczy,liczę na budowlankę i jedną konkretną spółkę,kto czyta ten wie,o kim mowa.
Codziennie coś tam z segmentu podskoczy,jest w czym wybierać )))