Tu nie chodzi o ładowanie do jednego worka, tu chodzi o nieuczciwych , klamcow, oszustow , ktorzy wypwiadaja się na tym na tym forum. Słowo ma siłę, i może przyczynić niezbędnych decyzji innych , gdzie jest TEN co pisali o mega wzrostach i mega spółce jaka jest Groclin