Dnia 2015-08-24 o godz. 16:39 ~abc napisał(a):
> Ja dziś wróciłem do ABC. Liczę, że uda się szybko wyciągnąć 4-5% na +. Zobaczymy co się będzie działo na giełdach. Jak dalej będzie spadać to najwyżej poczekam. Przy takim kursie zakupu powinna to być dobra inwestycja.
https://www.youtube.com/watch?v=KmoBsNz_fgY