wykres przecież też nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie które zadałeś koleżance. Grubas wywala o tym wiemy ale do tej pory nie miał odbiorcy zbyt poważnego, teraz się zmieniło i śmiem twierdzić że to może być dopiero wstęp do większego zaangażowania. Ktoś wywala przed wynikami, wiadomo że to podprogowy a czemu, bo mają taką koncepcję, nie ma tutaj innego wyjaśnienia.