Dnia 2015-08-19 o godz. 17:09 ~jola napisał(a):
> Zbieranie ukrytymi zleceniami wczoraj po 3,44
> dziś po 3,45 aż 340k akcji
>
>
A teraz nie chcą brać po 3,41... dziwne.
Obrót znowu warzywniakowy, wciąż nie ma nawet 7 zeta za 2 akcje... (no, chyba że z dywidendą)
Ciekawe, czy będzie jakies info po ostatnich mega wolumenach...
Chyba znowu nie...
Jeśli raport będzie dobry, a popyt nie pojawi się trwale (nie kurs jest ważny, ale popyt i zwiększone wolumeny!), to na co i kiedy tu liczyć?
Za negatywną przesłanke uważam też fakt, ze i na mci zaczynają sie gierki w podbitki, a potem wywalanie.
Czyżby i tam ten sam gracz usiłował kombinować z ewakuacją?
http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/18-komentarze-walutowe/piotr-kuczynski/10003-zeby-sprzedawac-akcje-kazdy-pretekst-dobry