dotychczas była po sesji i czemu tuz przed północą
jak rynki sie uspokoja po ryku chinskiego niedzwiedzia, to zaczną się liczyć przede wszystkim PŁYNNE spółki o dobrych fundamentach i perspektywach, a data do nich nie należy...
na razie jest jak sie obawiałem, choć myslałem, ze po tamtych dwóch sesjach na mega wolumenach wreszcie faktycznie zacznie być normalny handel na walorze
jednak póki są tu podbitki, to wywalanie potrwa - juz przez dwa lata trwa ta zabawa zainicjowana pod oczekiwanego strategicznego, który jednak ngdy nie pajawił się, a dominacja MCI tylko ciąży dojonej dacie...
zerknij tu i poczytaj choćby ostatnie dwie strony: http://www.stockwatch.pl/forum/wpisy-1548p12_ABCDATA.aspx