Dnia 2015-08-24 o godz. 11:36 ~devilek napisał(a):
> jak wszystko leci na mordę to wsparcia nie są niczym istotnym, leci i tyle... czy dobra spółka czy nie to leci w dół, te lepsze mniej oczywiście :) tutaj upatruję poprawę po 28.08 wiesz kiedy będzie publikacja ?? znaczy rano czy po sesji ??
raport powinien być 27 sierpnia po sesji, bo watpię, czy podadzą przed sesją - dotąd tego nie robili