Zazwyczaj...
Ale chyba nie na dacie...
Tu jest mielenie "zazwyczaj" pod wywalanie...
Wskaźniki przy takim słąbym wolumenie (2 sesje na mega wolumenie to za mało) nie są wiarygodne.
Teraz ważne będzie zachowanie waloru (wolumeny! i brak podbitek!) po raporcie przez 4-5 KOLEJNYCH sesji...