tiaa...
a jak wyjasnisz, czemu ktoś dzis tak wywalał, a ten co zbierał, nie schodził ze zleceniami niżej?
bo przecież ktoś wywalał
i to niemałymi batonami
był mega wolumen dzienny, a kurs bujał ledwie dwugroszowo,
zaś na close jeszcze wysypał prawie 14 K...
i to wszystko na kilka sesji przed raportem po wielomiesięcznym marazmie...
wyjaśnisz, kto tak wczoraj i dziś wywala? i komu?