1 Tak! ( Muszę w to wierzyć trzymając akcje, inaczej byłbym idiotą) !!! ;)
2) Myślę, że w 2016 ( będą znane już wynik za 2015 o ile cały świat się nie zawali)
3) Popyt się zacznie jak bedzie drogo, wtedy to będzie modna i super spółka ( popatrz na rekomendacje Actiona kto i kiedy to rekomendował i jak ubierali ludzi przy szczytach) I tu pojawią się pozytywne rekomendacje gdy będzie drogo, bardzo drogo.