Dnia 2015-05-27 o godz. 08:33 ~devilek napisał(a):
> obrót jest od pewnego czasu lepszy i ważne że można się pozbywać waloru jeśli ktoś ma ochotę...
i widać, jak wielu z tego korzysta...
Przy okazji - spróbuj odpowiedzieć na moje pytania:
1/ jaki sens i korzyść dla drobnych widzisz w zamiarze wprowadzania nowych emisji tuż po zakończeniu buy backu?
2/ jak się ma ilość akcji skupionych do ilości w najbliższych emisjach?
3/ co myślisz o ostatnim komunikacie spółki?...