Dnia 2015-05-27 o godz. 10:02 ~białoczerwony napisał(a):
> po za tym zainwestowałem tu kasę pod kątem AF i ani nie potrafię ale też nie mam czasu na AT i śledzenie kto i ile wystawi na TKO, bo o ile w krótki terminie rządzą emocje, to w długim już tylko fundamenty.
cos do poczytania w wolnej chwili odnosnie ew. zagrożeń dla kursu daty - zamiast pisania własnych esejów, wklejam linki, zapewne domyslisz sie, co tu dotyczyc może daty:
http://gieldowyradar.pl/dostepny-nowy-wskaznik-free-float/
http://ppcg.com.pl/blog/jak-sie-manipuluje-cena-akcji/