brak popytu - jest problem ogólny. Brak małych inwestorów to wszyscy widzą i ty pewnie też. Mimo to uważam że ruszy, tak jak białoczerwony. Pytałam ciebie o kurs i tym się różnimy ale skoro piszesz że tanio to dopiero będzie więc moje pytanie dotyczące o jakim kursie myślałeś jest logiczne. Jedno jeszcze bo fakt że ciągle się kisimy i musi odpalić a to że nie wiemy kiedy to z jednej strony szansa do zakupów, ja w dalszym ciągu sądzę że taniej nie będzie...