devil, popatrz na dziennik mci
spółka niby ok, a dywidendy nie płaci, za to doi datę
i też jakoś nikt jej nie chce mimo ponoć wielu ostatnich udanych IPO...
mci dla daty przez 2 lata nie umiała znaleźć strategicznego
ostatnio data rozszerzyła zakres działalnosci, al jak rynek na to zareagował?
tylko wtopione fundy podpompowały kurs pod niusy, a potem wywalały na górce
bo tylko na dacie mogły cokolwiek ugrac
no i teraz ta emisja zaraz po skupie...
gdybyś nigdy nie miał daty i teraz ktoś zachęcałby cie do kupna, a ty słyszysz, ze własnie zakonczyli skup i szykuja się do emisji,
to jakbys zareagował?
kupowałbys całym portfelem?
i do tego przed odcięciem dywidendy?