znalezienie partnera strategicznego dla tak dużej międzynarodowej spółki w tej branży nie jest łatwe, kiedyś były akwizycje krajowe jak np. action wchłonął CCC ale to już stare dzieje. W kraju brak takiego kandydata, poza tym branża nie szczyciła się dużą marżowością co dodatkowo odstrasza potencjalnych graczy. Realnie to by musiał być bardzo duży podmiot np. amerykański. Szczerze nie wiem kto, i uważam że nie znajdzie się łatwo - chciałbym się mylić tutaj bo też mi nie pasuje z jednej strony mci ale akurat oddawanie dywidendy mi pasuje. Znowu nie rozumiem czego się tutaj obawiasz, to że odetną i kurs nie wróci. No ale masz kasę i możesz dokupić papier i masz go więcej :) Ja troszkę dokupiłem to mogę zdradzić... i dalej rekomenduję zakup w tej niskiej cenie.