pompowanie balonika pod sypanie trwa, a mci już nikt nie chce?...
pierwszy raz od dawna taka sytuacja, ze mci na open nikt nie kupuje - pół godziny sesji i zero transakcji
a jak sypacze wywala datę, chyba będzie podobny marazm, bo po lewej pustki
i chyba dlatego tak intensywne podtrzymywanie kurs, by z lewej dostawiali się nawet najdrobniejsi do skarmienia
ciekawe, kto potem będzie łykał te kolejne 600.000 akcji, jak nowa emisja zaleje rynek
teraz trudno się dziwić, ze 3 fundy uciekły, a bzwbk zmniejszyło udziały (i chyba to oni ciagle sypią)