Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: NORTCOAST----- zapomniana spółeczka....

Zgłoś do moderatora
Widzę dann, że prowadzisz monolog tutaj i na parkiecie:)
Z wynikami nie ma co dramatyzować. Działalności operacyjna pozytywnie- niewielki spadek przychodów ze sprzedaży (nie zapominajmy, że spółka sprzedaje importowane, jakościowe ale i drogie produkty), niestety ujemne różnice kursowe mocno odbiły się na wyniku.
Czekam na rozpoczęcie sprzedaży i eksportu serów- pozwoli to na zdywersyfikowanie działalności, a raczej rynków zbytu i na pokazanie lepszych wyników na działalności finansowej.
Może coś wpadnie dodatkowo jak dogadają się z Galbani.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.