Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: NORTCOAST----- zapomniana spółeczka....

Zgłoś do moderatora


Odnosząc się do tego cytatu to czynniki zewnętrzne to właśnie kurs EUR, spadek popytu na dobra luksusowe itd. Carlos chodzi mi o to, że North Coast sprzedaje produkty z górnej półki i spadek 5% sprzedaży kwartał do kwartału wskazuje na to, iż mimo trudnej sytuacji spółka nie traci dużego udziału w rynku. A te "prawdopodobne zdarzenia" odnoszą się do spółki- rozpoczęcie rentownej produkcji w Rzepinie i zdywersyfikowanie rynków zbytu. To będzie na pewno tylko pytanie w jakiej skali.

Żeby to przeanalizować nie trzeba być ekonomistą.

Z tym dopłacaniem do sprzedaży to masz na myśli produkty mleczarskie bo sprzedaż towarów jest rentowna.Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.