Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: NORTCOAST----- zapomniana spółeczka....

Zgłoś do moderatora
i to czasem stanowi o uroku takich spolek - bo gdy pojawi sie jakis popyt, to kurs leci w gore. moze byc warto wlozyc jakas nieduza kase, ktorej i liczyc na taki wlasnie odpal. fundamenty northcoast wydaja sie ok, wiec szansa na taki wlasnie scenariusz jest.

aha, zeby nie bylo - nie naganiam, bo nie mam. ale troszke w ten sposob zarobilem na ab pl i magellanie (a takze rafako, choc akurat rafako bylo stosunkowo plynne w porownaniu do pozostalych wymienionych). oczywiscie mozna wtopic - i tu znow z wlasnego doswiadczenia: rainbow.

no risk, no fun...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.