Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: NORTCOAST----- zapomniana spółeczka....

Zgłoś do moderatora
Kaharel, nie jestem ekonomistą, ale po przeczytaniu tego co piszesz:
"Wiarygodniejszą ocenę działalności podmiotu obecnie można dokonać poprzez przeanalizowanie działalności operacyjnej, zestawienie wyników tej działalności z czynnikami zewnętrznymi jakie miały miejsce na rynku i przyszłymi prawdopodobnymi zdarzeniami mogącymi mieć wpływ na działalność podmiotu."
zastanawiam się jak na podstawie raportu oceniasz "prawdopodobne zdarzenia na rynku"?? Myślenie życzeniowe, czy wiedza?
Już bez szklanej kuli i różowych okularów spostrzegam zysk w czwartym kwartale 2008 minus 4 grosze na akcje oraz w pierwszym kwartale2009: plus 1 grosz na akcje....
Jeśli możesz wyczytać to w raporcie,to może odpowiesz mi na pytanie kiedy skończą się umowy długoterminowe zawarte po niskim kursie euro? A pytanie jest ważne ponieważ nawet jak obrót jest wysoki to dopłacanie do sprzedaży nie przekonuje mnie.
Idealnie dla spółki by było aby eksportwała swoje produkty. Wierzę,że to nastąpi, ale póki co mamy kiepskie wyniki z czym się chyba zgodzisz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.