Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: NORTCOAST----- zapomniana spółeczka....

Zgłoś do moderatora
Carlos mam nadzieję, że spółka potrafi skalkulować cenę swoich produktów tak by nie dopłacać bezpośrednio do nich nawet przy niekorzystnym kursie.Są importerem i muszą liczyć się z ryzykiem walutowym. Bardziej obawiam się o to, że samo utrzymanie produktów na półkach będzie coraz droższe, co widać też w rachunku za IQ. Markety to największy kanał zbytu i na pewno najdroższy w utrzymaniu - w końcu sprzedaż półek i odroczone maksymalnie terminy płatności to ich prawdziwy biznes.

Dlatego też właśnie uruchomienie w pełnej mocy Latteria daje szanse na zdobycie nowych kanałów sprzedaży i uniezależnienie się trochę od krajowego rynku skoncentrowanego na sieciach. Alival załatwi rynek zbytu na sprzedaż produktów mleczarskich, a później możliwe, że dogadają się w kwestii sprzedaży innych produktów - oczywiści nie za free.

Sprzedają w większości ci co zapakowali się pod rekomendację, a wynik ich lekko zaskoczył:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.