To widać serio zerowe pojęcie macie chłopaki…żal mi was…No ale jak ktoś zarabia na naganianiu to zapewne co najwyżej do Mielna się wybiera…No nic tak szczerze życzę abyście zaczęli na serio inwestować / grać i korzystać z życia bo mamy je tylko jedno!