Dnia 2023-04-21 o godz. 09:26 ~Bolo napisał(a):
> Standardowo! Jak po sznureczku…brawo xtb!
-----------------------
Bolo, Bolo korzystasz z mocno przestarzałej aplikacji albo z demo. Odżałuj trochę kasy i wykup na bieżąco.
Póki co za darmo uświadomię Cię
XTB w rok + 99% wig
w 6 m-cy +57%
w 3 m-ce +11%
w 1 m-c +5%
Jak masz rację, jak po sznureczku i po roku +100%