Dnia 2023-04-21 o godz. 09:44 ~JasonV napisał(a):
> (...)
> Większość jak już to siedzi bardziej na jakiś grupach FB lub coś podobnego bo tutaj nie ma sensu.
Jasne... A ty jesteś na fb a tu przylazełeś zareklamować coś?
Jakś grupę sygnaołwą za subskrybcje?
Meteorytyka wszędzie taka sama, a ciebie boli, że przynajmniej na forum bankiera coś się dzieje, a na innych zero ruchu. Ktoś jak inwestuje, powinien mieć swoją głowe a nie ulegać wpisom, moim czy innych.
Najlepsze, że ktoś podejmuje decyzje na podstawie wpisów na forum albo myśli, ze siedzi gośc na forum i steruje kursem spółki z Wig40.
Umiałem się. Dzięki, po mnie między innymi tu jestem, bo śmiech to ponoć zdrowie.