Bolo miło, że się pojawiłeś na otwarciu rynku, przyjdz po zamknięciu notowań.
Myślałem, że więcej rozumu masz i po takich sytuacjach, jak wcześniej wieszczyłeś zakończenie notowań, już czegoś się nauczyłeś...
Naiwny, jak zwykle sie łudziłem...
Bolo daj szansę... W moich oczach nie zyskasz już, ale jak przyjdzie na forum jakiś świeżak, to może masz jeszcze szansę.