Dnia 2023-04-21 o godz. 10:23 ~mieeeetek napisał(a):
> Tak Kaczan,zakopałeś i czekasz, ale gdy tu od czasu do czasu wejdę,to zawsze jesteś,hipokryta jakich dziś wielu.
No, skoro posiadam akcje spólki, to gdzie niby mam być?
Mam jak ty spadziu latać po wątkach spółek, ktorych akcji nie posiadam i pisać bzdury jak ty to robisz spod różnych nicków?