Ale ja nie twierdze ze to koniec wzrostów…pisze ze xtb zachowuje się jak zawsze i po osiągnięciu ATH spada wiec była / jest idealna okazja znów do zarobku! To jest najcudowniejsze na tej spółce ze dzięki aktywnej grze zarabia się pare razy tyle co z dywidendy…zeszły rok gra niewielkim pakietem kilku tysięcy akcji dała 130.000 dodatkowego zysku…w tym widzę da conajmniej tyle samo! Za to uwielbiam ta spółkę…