Dnia 2023-04-21 o godz. 09:44 ~JasonV napisał(a):
Zresztą, co tu naganiać na wzrosty? Spółka dobra, rozwojowa sama sie broni i robi to bardzo dobrze.
Kupiłem, zakopałem i czekam...
Upsss muszę, czasami odkopać, żeby dywidendy dorzucić, ale potem zakopuję i tak czas płynie...