Dnia 2023-04-21 o godz. 09:26 ~Bolo napisał(a):
> Standardowo! Jak po sznureczku…brawo xtb!
zrozum pętaku, że my patrzymy na ten obraz od poziomów 13-15 zł/akcję (lata nam co się dzieje intraweek; liczy się trend)
ty patrzysz z pozycji grajka, kolarza, dawcy kapitału
i niech tak zostanie