My tu na wiosce leniwi, trzymamy akcje i trzymamy kciuki za tych co nerwowi i handlują DT.
15 tys z 2 baniek to ledwo 0,75% zysku ugrane w dwa dni, może to i na Barcelonę dużo, ale u nas w wiosce, dziewczyny byś na to nie wyrwał, takich buraków to one zbierają Kombajnami Terra Dos T4 ..też za dwie bańki, ale fan lepszy.