Forum Ogólne

Re: Nieuczciwy pracodawca

Zgłoś do moderatora
Jeśli nie będziesz pracować będąc pracownikiem czyli będziesz udawać, pracodawca nie będzie mieć zysków, nie będzie inwestować w firmę, nie będzie mieć też na wypłaty dla Was. To nie pracodawca oszukuje, ale niektórzy pracownicy oszukują się sami.

Jeśli natomiast Wasz pracodawca oszukuje, źle Was traktuje, to jedyne wyjście jak podziękować za pracę takiemu pracodawcy.

Natomiast, jeśli ktoś udaje że pracuje w firmie państwowej, to prawdopodobnie oszukuje nas wszystkich, czyli podatników, którzy utrzymujemy przeważnie nierentowne firmy z takimi pracownikami naszymi coraz większymi podatkami.

A do tego trzeba z podatków czyli Waszych pracownicy pieniędzy utrzymać całą bandę urzędników, którzy nie produkują, nie sprzedają, ciągle przeszkadzają i chcą coraz większych pensji.